Vilniaus mokytojų namai
EN

ARGENTINIETIŠKAS TANGO ŽMONĖMS SU PARKINSONU IR JŲ PARTNERIAMS


Mokytoja Lina Pavalkytė
Tel. nr. 8 611 55 081
El. p. lina.pavalkyte@gmail.comJau trečius metus kviečiame žmones, sergančius Parkinsono liga, ir jų partnerius mokytis argentinietiško tango Vilniaus mokytojų namuose!


Tai šokių pamokos, specialiai pritaikytos žmonėms, sergantiems Parkinsono liga. Pamokos vedamos pagal JAV suskurtą sistemą Dance for PD®, kurioje liga nėra akcentuojama, tačiau mokytojas organizuoja pamoką taip, kad bet kokio fizinio pajėgumo dalyvis mokytųsi, dalyvautų, pasijustų šokėju ir mėgautųsi pamoka.


Pamoka susideda iš lėto ir nuoseklaus apšilimo, ritminės dalies, šokio elementų mokymosi, improvizacijos.


Argentinietiškas tango – tai socialinis šokis, kuriame ypač svarbus savo kūno ir muzikos pajautimas, ryšys su partneriu ir gebėjimas improvizuoti. Daugelis mokslinių studijų rodo, kad argentinietiškas tango turi apčiuopiamą terapinį poveikį žmonėms, sergantiems neurodegeneracinėmis ligomis. Tačiau ne tai svarbiausia! Svarbu judėjimo ir bendravimo džiaugsmas, kurį suteikia socialinis šokis.


Pamokos vyks trečiadieniais 13-14 val ir penktadieniais 12-13 val. Vilniaus mokytojų namuose, Mažojoje salėje (219 auditorija, II aukštas). Pamokos kaina  –  savanoriška auka (2 eurai asmeniui, 3 eurai porai). Jei kaina Jums yra per didelė, tiesiog dalyvaukite!


Lina Pavalkytė argentinietiško tango mokėsi Lietuvoje ir pas žinomus Europos ir Argentinos tango mokytojus, tokius kaip Ruben Terbalca (Universidad del Tango de Buenos Aires), Dana Frigoli ir Adrian Ferreira, José Vazquez, Alejandra Heredia ir Mariano Otero, Murat and Mishel  Erdemsel ir kitus. 2017 m rugpjūtį baigė Dance for PD® mokymus su David Leventhal (JAV). Nuo 2018 m. baigė kineziterapijos studijas Vilniaus kolegijoje.


 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: