Vilniaus mokytojų namai
EN

„Angelų vaikai“ suskrenda į Vilniaus mokytojų namus

Balandžio 7 d. 11 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliuos šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio šventė „Angelų vaikai – su meile Jums“, kurioje dalyvaus ir savo darbelius pristatys auklėtiniai iš visos Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų.

Jau antrą dešimtmetį šią šventę Vilniaus mokytojų namai rengia kartu su LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba.

Kartą per metus šurmuliuojančios darbelių parodos – mugės mažieji dalyviai laukia su nekantrumu. Vaikai su negalia iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų ruošiasi šventei ištisus metus. Lydimi pedagogų atvyksta parodyti savo rankelėmis sukurtų dirbinių, kuriuos noriai perka į šventę užsukantys svečiai. Atvelykio šventės „Angelų vaikai – su meile Jums“ tikslas parodyti, kad kiekvienas esame visuomenės dalis. Svarbu pajausti, kad ne tik mes jiems reikalingi, bet ir jie mums. Angelų vaikai spinduliuoja meile, šiluma, kaip ir nepaprasti jų kūriniai. Pasak LR vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės „Vaikų sukurti darbeliai kasmet džiugina širdį ir pati šventė sukuria nuostabią šiltą atmosferą. Džiaugiamės aktyviu vaikų dalyvavimu bei šių vaikų mokytojų nuoširdžiu atsidavimu bei rūpesčiu. Ši šventė visus mus sujungia ir įtraukia dalintis savo kūryba, būti  ir džiaugtis kartu.“

Atvelykio šventės nuotaiką kurs: Anyanya Udongwo, „Lietuvos balso“ 10 – ojo sezono laimėtojas, Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ vokalinė studija „Kiviukai“, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos folkloro ansamblis „Pamedėlis“, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Viltukas“, Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblis „Neris“, Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ „Spalvų orkestras“. Renginio metu bus daug gyvo veiksmo: scenoje galėsite stebėti šunų dresūros mokyklos „Reksas“ šuniukų pasirodymą, o drąsesni bus kviečiami dalyvauti Fakyrų klubo „Hefaistas“ žongliravimo edukacijoje. Visų laukia margučių ridenimo turnyras, sukama Miroslavo iš cukraus vata, fotosesija su kosminiais meškinais iš „Gyvų žaislų“ ir kiti linksmumai!

Ateikite pavasariškai pašėlti ir įsigyti Angelų vaikų darbelių, kurie visus metus primins jums jaukią Atvelykio popietę.

Kiemelio vartai atveriami 11 valandą, švęsime Atvelykį iki 15 valandos.

2024 m. balandžio 4 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: