Vilniaus mokytojų namai
EN

XVI tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „TAI - AŠ“ | „TAI-MES“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Spalio 20 d.
18 val.

Sako, obuolys nuo obels netoli rieda, arba su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi... Šiame koncerte žiūrovai kviečiami pasidžiaugti mylimų bardų ir atlikėjų dainomis, kurias jie atlieka su savo šeimos nariais. Vytautas V. Landsbergis koncerte pasirodys kartu su savo dukromis Severija ir Elena, o  Vidas Petkevičius krikšto sūnumi Martynu Kuliavu. Po bažnyčios skliautais skambės žinomos ir visų pamėgtos dainos.

Iš gausios Vaicenavičių šeimynos koncerte savo autorine kūryba pasidalins multiinstrumentalistas Julius Vaicenavičius, populiarios grupės „Kūjeliai“ narys, ir Liucija Vaicenavičiūtė. Mama Dalia Vaicenavičienė atliks kelis lietuviškus romansus, kurie yra savita stilistika išdainuota poezija.

Giedrius Arbačiauskas koncertuos kartu su žmona Agne, profesionalia violačelininke bei grupe.

Pasirodymų metu bus puiki proga dar kartą pasidžiaugti, kokios talentingos yra mūsų muzikantų šeimos!


Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/xvi-tarptautinis-dainuojamosios-poezijos-festivalis-tai-as--tai-mes-260023/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: