Vilniaus mokytojų namai
EN

Kūrybinių žaidimų turnyras „Vilnius – kietas riešutėlis“ toliau keliauja po sostinės bibliotekas

Paskutinis pusfinalio turas - Naujosios Vilnios bibliotekoje.

Registruojame komandas! 

Lapkričio 25 d.11 val. Naujosios Vilnios bibliotekoje įvyks III-asis žaidimo „Vilnius – kietas riešutėlis“ turas. Sostinės jubiliejaus proga sumanytas kūrybinių žaidimų turnyras jau nuo pavasario keliauja po Vilniaus bibliotekas. Nebūtina ieškoti pramogų ir šventės miesto centre, smagūs užsiėmimai atkeliauja arčiau namų. Kviečiame šeimas ir draugų kompanijas burtis į komandas, žaisti savo rajono bibliotekos turnyre, o gruodžio mėnesį geriausios komandos susirungs finaliniame žaidime Vilniaus mokytojų namuose.

 Naujosios Vilnios turnyro komandų registracija čia: https://rb.gy/3y4kr1

„Vilnius  - kietas riešutėlis“ – tai nuotaikingas kūrybinių žaidimų turnyras apie Vilnių, jo istoriją, įvykius ir žmones. Šį žaidimą gali žaisti ir moksleiviai ir senjorai. Užduotys sukonstruotos taip, kad kiekvienas šeimos ar draugų kompanijos narys ras savo vaidmenį komandoje. Žaidimas leidžia sužinoti daugiau įdomių faktų apie Vilnių, „išjungia“ vidinį kritiką, sukuria azartišką atmosferą ir įtraukia žaidėjus į smagų tarpusavio bendravimą.

Žaidimo turai užkoduoti po šiais pavadinimais: „Kūrybinis protmūšis“, „Neriam į Vilnių“, „Vienos raidės istorija“, „Radinių biuras“, „Sostinės šarados“. Pralaimėjusių žaidime nėra ir tai, ne skambi reklaminė žinutė. Žaidimo turų metu komandos renka taškus – riešutėlius, už kuriuos žaidimo  aukcione bus laimėti puikūs prizai – bilietai į populiariausius sostinės koncertus.

Nedelskite, burkite ir registruokite komandą ir susitikime smagiame žaidime, kur dar kartą įsitikinsime, koks nuostabus mūsų jaunasis Vilnius!

Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

2023 m. lapkričio 13 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: