Vilniaus mokytojų namai
EN

JAUTRIAM UKRAINOS PARAMOS KONCERTUI SUSIBURS VERONIKA POVILIONIENĖ, MARIJONAS BEI KITI ŽINOMI ATLIKĖJAI

Penktadienį, spalio 21 dieną, sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks itin jautrus Ukrainos paramai skirtas koncertas „Neužmiršti“, kuriame į sceną kils Veronika Povilionienė, Marijonas Mikutavičius, Lietuvos kariuomenės orkestras bei daugelis kitų atlikėjų. 

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šis koncertas yra Veronikos Povilionienės iniciatyva, skatinanti nepamiršti bei kviečianti prisidėti prie paramos Ukrainai.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos mokyklai „Varnų sala“, kurioje mokomi nuo karo pabėgę ukrainiečių vaikai.

Rengiant šį paramos koncertą, tikima, kad muzika pripildys paguodos, stiprybės ir dar kartą visus pakvies bendrystei. Po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais pasirodys Veronika Povilionienė, Marijonas Mikutavičius, Dainius Pulauskas, Petras Vyšniauskas, Arkadijus Gotesmanas, Egidijus Ališauskas, Žygimantas Gudelis bei Lietuvos kariuomenės orkestras, Kauno liaudies dainos klubas „Blezdinga“, instrumentinio folkloro grupė Ratilai“ bei mokyklos „Varnų sala“ moksleivių kolektyvas.

„Neužmiršti“ paramos koncerto metu Veronika Povilionienė dainuos ir kartu su ukrainiete Marina Pilipenko. Bus dainuojamos Lietuvos partizanų ir tremtinių dainos iš kompaktinės plokštelės „Neužmiršti“.

„Džiaugiamės, kad galime inicijuoti gražius dalykus, suburti Lietuvos muzikantus bendram paramos tikslui bei kartu su partneriais  įgyvendinti šį paramos koncertą! Programinės įrangos kūrėja „Asseco Lietuva“ nuolat ir nuoširdžiai prisideda prie įvairiausių paramos iniciatyvų išlaikydami nuostatą, kad teikti tikslinę paramą, kuri padeda kovojantiems ir išgyvenantiems karo siaubą, yra tiesiog būtina, tad ir šis paramos koncertas „Neužmiršti“ bus įgyvendintas su jų pagalba“,– dėkoja Vilniaus mokytojų namų direktorė Zita Žepnickienė. Paramos koncertas „Neužmiršti“ jau spalio 21 dieną, 19 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje!

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/muzika/2022/10/17/news/veronika-povilioniene-zinomus-muzikantus-suburs-jautriam-paramos-koncertui-ukrainai-24890710

https://www.lrt.lt/naujienos/muzika/680/1802444/jautriam-ukrainos-paramos-koncertui-susiburs-veronika-povilioniene-marijonas-bei-kiti-zinomi-atlikejai

2022 m. spalio 18 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: