Vilniaus mokytojų namai
EN

XX tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“ / „GELMĖS ŠVIESA PER SKAMBESĮ IR ŽODĮ“, Algirdo Klovos atminimo koncertas


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Spalio 22 d.
16 val.

Atlikėjai:

instrumentinio folkloro grupė „Vydraga“: Regimantas  Žitkauskas (kanklės, bandonija), Aurelius Žitkauskas (perkusija), Vytautas Linkevičius (dūdmaišis), Liutauras Milišauskas (smuikas), Matas Macevičius (smuikas), Vladas Černiauskas (bandonija, įvairūs L. l. pučiamieji)

Veronika Povilionienė

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinė Danielė Banišauskaitė ir mokytoja, A. Klovos sesuo Aušra Klovaitė-Berezinienė

Gintarė Skėrytė (sopranas) ir Algimantas Pauliukevičius (klasikinė gitara), Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ mokinės, koncertmeisterė Jurgita Danienė

Neda Malūnavičiūtė (vokalas) ir Richardas Banys (fortepijonas)

Grupė „Country Blues Session Band“: Julija Ritčik (vokalas), Aleksandr Belkin (vokalas, gitara, lūpinė armonikėlė), Rimantas Jasenka (bosinė gitara, vokalas), Aleksandras Sirgėtas (banjo), Justas Jasenka (gitara, vokalas)

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos choras „Ave Vita“, meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barisas

Tradicinė kapela „Duja“: Arūnas Lunys (bandonija), Alfredas Mickus (smuikas), Ramūnas Čičinskas (basetlė), Vaidas Mikutavičius (lamzdelis, mušamieji)

LMTA kanklių ansamblis, vadovė doc.dr. Aistė Bružaitė, Jokūbas Vaitelė (II Mg kursas), lekt. Kęstučio Lipeikos birbynės klasė, koncertmeisterė Viktorija Avdejeva

Vaidas Lengvinas (vokalas, gitara)

Poetas Vladas Braziūnas

Koncertą veda Domantas Razauskas

 

Tiek atlikėjų sunku būtų rasti dar kuriame nors festivalio koncerte! Bet labai stebėtis neverta, nes šis festivalio vakaras skirtas Algirdo Klovos atminimui.

Algirdas Klova buvo labai plataus spektro kompozitorius ir atlikėjas. Baigęs klasikinę kompoziciją, jis kūrė ne tik klasikinius kūrinius, bet aranžavo ir daug populiariosios muzikos. Svarbus jo indėlis įtvirtinant folklorinės, kantri ir pasaulio muzikos žanrus Lietuvoje.

Būdamas ne tik kompozitorius, bet ir atlikėjas, multiinstrumentalistas Algirdas savo kūrybos kelyje sutiko daug bendraminčių, bičiulių ir kolegų, kuriems buvo labai svarbus žmogus.

Atminimo vakare daugelis jų dalinsis prisiminimais apie kūrėją. Daugiabriaunė vakaro programa – kaip puikus atspindys to plataus muzikinio kelio, kurį nuėjo Algirdas Klova, palikęs ryškų pėdsaką kūryboje ir bendraminčių, bičiulių širdyse. 

Apsilankę šiame atminimo vakare, pabuvosite ir klasikinės muzikos koncerte, ir liaudies muzikos kapelų vakaronėje, bliuzo improvizacijų sesijose (angl. jam session), kantri vakarėlyje ir folkloro festivalyje.

Ateikite ir būkite liudininkais to nekuklaus kūrybinio palikimo, kuriuo atminimo vakare pasidalys Algirdo Klovos bičiuliai ir artimieji.

 

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas.

„Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie Tave, sakyk „Tai – aš!“

Koncerto trukmė 2 val.

Daugiau informacijos apie festivalį www.taias.lt 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/gelmes-sviesa-per-skambesi-ir-zodi-404470/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: