Vilniaus mokytojų namai
EN

Pasaulio muzikos festivalis „Saulės muzika“ | Pasaulio instrumentai


VMN Baltoji salė
Šeštadienis
Lapkričio 13 d.
11 val.

Instrumentai gali ką? Jie gali skambėti, dunksėti, caksėti, bumsėti, skardenti, šnarenti, čiurlenti, ūbauti, liurlenti, švilpauti, rypuoti, kriokenti, tindiliuoti – tikra garsų pūga! Tokia siautulinga popietė laukia ir tų, kurie ateis lapkričio 13 d. 11 val. į Vilniaus mokytojų namuose vyksiančią muzikinę edukaciją visai šeimai ,,Pasaulio instrumentai”.

Multiinstrumentalistas, kompozitorius  Saulius Petreikis turi sukaupęs daugiau nei 30-ties senųjų pasaulio instrumentų kolekciją ir visais jais moka groti!

Ateikite ir paklausykite! Jaukioje ir nuoširdžioje pažintyje su senaisiais instrumentais išgirsite interaktyvius pasakojimus, tradicinį muzikos skambesį ir šiuolaikines improvizacijas. Sužinosite, apie senuosius lietuvių instrumentus ir jų giminaičius kitose pasaulio šalyse. Iki pasimatymo nuotaikingoje muzikinėje edukacijoje!

,,Saulės muzika“ –  pirmas tarptautinis pasaulio muzikos (world music) festivalis Vilniuje. Tai žinomo Lietuvos multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio ilgai puosėlėta ir pagaliau įgyvendinta idėja. Renginiuose skambės pasaulio, folk ir instrumentinė muzika. Kiekvienais metais planuojama kviesti muzikantus iš skirtingų šalių. Šiemet po saule susiburs muzikantai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Saulės Muzikos festivalis, tai ne tik koncertai ir pasirodymai. Organizatorių ambicija - auginti ir burti muzikinę bendruomenę, supažindinti klausytojus su pasaulio muzika, todėl svarbią festivalio dalį sudaro edukacijos, paskaitos ir meistriškumo pamokos su svečiais iš užsienio.

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/saulius-petreikis--pasaulio-instrumentai-muzikine-edukacija-visai-seimai-342106/Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: