Vilniaus mokytojų namai
EN

Andrius Kaniava „PASIRODYMAS“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Gruodžio 7 d.
18 val.

Andrius Kaniava pakartos abejingų nepalikusį „Pasirodymą”

2019 m. gruodžio 7 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje klausytojų prašymu bus pakartotas didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs Andriaus Kaniavos muzikinis projektas „Pasirodymas“. Pernai į koncertą pateko ne visi norintys, todėl šis „Pasirodymas” skirtas būtent jiems. Artėjančių švenčių proga rengiamame koncerte netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir šventinės nuotaikos.

„Pasirodymas“ – tai Andriaus Kaniavos nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Per metus klausytojai jau spėjo pamėgti naujausias kūrėjo dainas, ir dažnai gerbėjams vis iškyla klausimas, kur jų galima pasiklausyti dar kartą. Išskirtinai tik „Pasirodyme” Andrius Kaniava primins ir tai, ką yra sukūręs anksčiau: „Pavasario vėjas”, „Fėja” ir kitus perliukus. 

Ir šį kartą nepailstantis, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava stengsis atrodyti bei skambėti naujai ir šviežiai. Kartu su juo scenoje pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Tenas (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas). Visų jų dėka suskambės 10 visiškai naujų dainų, kurių gyvenimas prasidėjo būtent „Pasirodyme”. 

Tie, kurie klausėsi „Atšilusios musės“, lankėsi „Antikvariate“, žygiavo kartu su sunkiosios muzikos orkestru „Musė“ ir leidosi ten, kur plukdė „Laivas Restoranas“, supras, ką norima priminti šiuo „Pasirodymu“: juk visa, kas sena, kažkada buvo nauja!

Į koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ 

Bilietus platina: www.tiketa.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę. 

Bilietų kainos: 10 Eur, 12 Eur, 15 Eur, 20 Eur.

https://www.tiketa.lt/LT/andrius_kaniava_pasirodymas__sv__kotrynos_baznycia_21988Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: