Vilniaus mokytojų namai
EN

Koncertas „NAUJIEJI SU ŠV. KRISTOFORO ORKESTRU“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Gruodžio 31 d.
17 ir 20 val.

Iškilmingai artėjant Naujiems 2018 metams Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti linksmai ir su muzika! Ilgametis orkestro meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus pagaliau išsirinko savęs vertą įpėdinį, tad koncerto metu diriguos ne jis vienas. Naujos pradžios proga maestro savo stebuklingą lazdelę atiduos jaunam ir puikiam, 2016 m. geriausiu jaunuoju menininku pripažintam, Modestui Barkauskui.
Vakarą puoš 2 nuostabūs jaunos kartos solistai – žavingoji, 2016 metais ateities perspektyviausia dainininke pripažinta, konkursų laureatė, aksominio balso savininkė – Aistė Pilibavičiūtė ir charizmatiškasis, prestižinio festivalio stipendininkas ir laureatas, išskirtinio balso tenoras – Edgaras Davidovičius.
Šventinėje programoje – geriausios visų laikų arijos ir gražiausios Kalėdinės dainos, kurioziškos istorijos ir dar negirdėti pokštai. Bus ir staigmenų!

Atlikėjai:
Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras,
Dirigentas – Modestas Barkauskas.
Vakarą veda – Donatas Katkus.
Solistai: Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Edgaras Davidovičius (tenoras).

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/naujieji-su-sv-kristoforo-orkestru-229298/

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/naujieji-su-sv-kristoforo-orkestru-229300/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: