Vilniaus mokytojų namai
EN

Spalio renginių archyvas

2019 10
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Se
 
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Įvyksiantys renginiai

Spalio 2019

Kimbra

Šv. Kotrynos bažnyčia, 20.30 val.

Atlikėja Kimbra (Naujoji Zelandija).
Programoje naujausia kūryba.
Bilietai: 26-36 Eur.
www.bilietai.lt


Rusų romanso mylėtojų draugijos „Melos“ vakaras-koncertas „Viva la voce“

VMN Didžioji salė, 17 val.

Kuriuo bus prisidėta prie Jungtinių tautų organizacijos paskelbto Tarptautinio kultūrų suartėjimo dešimtmečio (2013–2022 m.) iniciatyvų.
Dalyvauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. Vladimiras Prudnikovas
ir jo dainavimo klasės studentai: Greta Keraitė, Regimantas Gabšys, Alfredas Miniotas,
Viktorija Dunauskaitė, Eidvilė Kadytė, Kamilė Balabonaitė, Austėja Zinkevičiūtė, Giedrius Gečys.
Koncertmeisterė profesorė Nijolė Ralytė.
Programoje užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai.
Įėjimas laisvas.



KIMBRA

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18.30 val.

Atlikėja Kimbra (Naujoji Zelandija).
Programoje naujausia kūryba.
Bilietai: 31-36 Eur.
www.bilietai.lt


Spalio 2019

JADVYGOS KARINAUSKYTĖS – KAUNECKIENĖS unikalios laiškų knygos „Laiškai mylimajam“ pristatymas

VMN Baltoji salė, 17 val.

Dalyvauja:
Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkė Birutė Jonuškaitė – Augustinienė,
Rašytojai Stasys Lipskis ir Stasys Kašauskas,
Vilniaus šv. Arkangelo Rapolo bažnyčios kunigas Darius Marcinkevičius,
Lietuvos kultūros fondo pirmininkas Hubertas Smilgys,
Knygos straipsnių autoriai ir sudarytojai.
Muzikuos: Rūta Klungevičiūtė (smuikas) ir Arnas Šimaitis (akordeonas).
Renginio vedėja – žurnalistė ir TV laidų kūrėja Janina Skeberdienė.
Įėjimas laisvas.


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Elektrėnų vaikų dienos centre, 15 val.

Dalyvauja:
teatro pedagogė Žaneta Jablonskytė,
vokalo pedagogė, solistė Aušra Liutkutė
ir dienos centro moksleiviai.


Spalio 2019

Led Zeppelin in Jazz

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

Atlikėjai:
Antono Rumyantsevo kvartetas.
Programoje:
Roko grupės „Led Zeppelin“ kūriniai naujai ir originaliai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos.
Bilietai: 15-30 Eur.
www.bilietai.lt


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Lentvario dienos centre „Akimirka“, 15 val.

Dalyvauja Teatro pedagogė Žaneta Jablonskytė
ir dienos centro moksleiviai.


Spalio 2019

Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Koncertuoja Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras.
Programoje: Didžiųjų ir „dvunadesiatinių“ švenčių giedojimai, dalis Virgilijos ir Dieviškosios liturgijos, Gavėnios, Kalėdų ir Šventų Velykų giesmės, Kalėdines giesmės, religinių eilių, istorinės giesmės ir dainos, o taip pat romansai, valsai, liaudies dainos ir šiuolaikinių autorių dainos, rusų ir užsienio klasikinė muzika.
Bilietai: 26-65 Eur.
www.bilietai.lt


Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniaus mokytojams – šventinis koncertas

Siemens arenoje (Ozo 14 g.) , 19 val.

Atlikėjai:
„Amazing cello“,
„Biplan“,
Jurga ir Vidas Bareikis.
Renginį ves Giedrius Masalskis.
Vilniaus miesto ugdymo įstaigos iki rugsėjo 27 d. 17 val. kviečiamos registruoti koncerte dalyvausiančių savo įstaigos darbuotojų skaičių, užpildydamos šią registracijos formą (aktyvi puslapio viduje).
Renginį dovanoja Vilniaus miesto savivaldybė.
Kontaktinis asmuo: Jogailė Tarvydaitė, švietimo veiklų koordinatorė, jogaile.tarvydaite@vilnius.lt, +370 662 47001


Spalio 2019

Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras

Šv. Kotrynos bažnyčia, 15 val.

Koncertuoja Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras.
Programoje: Didžiųjų ir „dvunadesiatinių“ švenčių giedojimai, dalis Virgilijos ir Dieviškosios liturgijos, Gavėnios, Kalėdų ir Šventų Velykų giesmės, Kalėdines giesmės, religinių eilių, istorinės giesmės ir dainos, o taip pat romansai, valsai, liaudies dainos ir šiuolaikinių autorių dainos, rusų ir užsienio klasikinė muzika.
Bilietai: 16-65 Eur.
www.bilietai.lt


LIETUVOS MOKYTOJŲ LITERATŲ „SPINDULIO“ DRAUGIJOS Poezijos rytmetys „Kol jurginai dar žydi“

VMN Baltoji salė, 11 val.

Skirtas tarptautinei mokytojų dienai.
Lietuvių liaudies dainas dainuoja ir skambina kanklėmis Giedrė ir Gintarė Baltakytės.
Literatai skaito eilėraščius ir pateikia naujas knygas.
Renginį veda Albina Tumaitė.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

Renginiai skirti E.Balsio 100-sioms metinėms. Eduardo Balsio simfoniniai kūriniai

Šv. Kotrynos bažnyčia, 17 val.

Atlikėjai:
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras,
Lina Marija Songailė (smuikas),
dirigentas Tomas Ambrozaitis.
Programoje E.Balsio kūriniai: I koncertas smuikui ir orkestrui, siuita simfoniniam orkestrui iš baleto „Eglė žalčių karalienė“.
Bilietai: 10-15 Eur.
www.bilietai.lt


Koncertas Vilnius -Tbilisis

Tbilisis, Sakartvelas , 14 val.

Dalyvauja Vilniaus mokytojų namų moterų choras „Aidas“, vadovė Lina Mačiulienė.


Meistriškumo pamoka

409 auditorijoje, 18 val.

Dalyvauja Hanoverio jaunimo choru, vadovas Klaus-Juergen Etzold, pamoką veda prof. Vytautas Miškinis.


Vilniaus kupiškėnų klubo popietė

VMN Baltoji salė, 14 val.

Skirta tarptautinei mokytojų dienai.
Svečiuose mokytojas ekspertas Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius, istorikas, kupiškėnas Eugenijus MANELIS, rašantis Kupiškio rajono mokyklų istoriją.
Koncertuoja Vilniaus miesto Bočių bendrijos mišrus ansamblis „Ainiai“, vadovė Simona Vitkauskienė.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

Etikos ir kultūros mokykloje

215 auditorija, 18 val.

Paskaita „Medicina - mokslas, tikėjimas ir verslas“,
lektorius Aleksandras Žarskus.
Įėjimas laisvas.


Koncertas „Muzikos kelionė aplink pasaulį“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
Hanoverio jaunimo choras, meno vadovas Klaus-Juergen Etzold (Vokietija),
berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, meno vadovas Vytautas Miškinis,
koncertmeisteris Rimvydas Mitkus.
Programoje: pasaulio kompozitorių kūriniai chorui a cappella.
Įėjimas nemokamas.


Spalio 2019

Vakaras iš ciklo „Pasidainavimai su Veronika“ „Pamirštos dainos“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Dainuoja „Nepamiršti bičiuliai“, vadovai VISI.
Vakarą veda Veronika Povilionienė.
Įėjimas laisvas.


Praktinio mokymosi programa Vilniaus m. ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovams

Mokymosi ir informacijos centre, 226 auditorijoje, 13 val.

Įžanginis seminaras „Ikimokyklinio ugdymo inovacijas Lietuvoje ir pasaulyje“.
Lektorės Alma Simonavičienė ir Sigita Balčiūnienė.
Registracija www.mtc.lt


Spalio 2019

Vilniaus vegetarų klube

VMN Baltoji salė, 17 val.

Paskaita „Lietuvos kulinarijos paveldas vegetarams“.
Lektorė Bronė Vasiliauskienė.
Įėjimas laisvas.


Koncertas

VMN Didžioji salė, 18 val.

Dalyvauja:
Policijos choras iš Frankfurto,
choro vadovas Steffen Michael Bücher (Vokietija),
LR VRM vyrų choru SAKALAS,
Choro vadovas Romas Makarevičius (Lietuva).
Įėjimas laisvas.


Koncertas

Rokiškio dvaro rūmuose, 18 val.

Dalyvauja Vilniaus mokytojų namų akordeonų orkestras „Consona“, meno vadovas ir dirigentas Ričardas Sviackevičius.


Spalio 2019

KRISTOFORO ORKESTRAS. Eduardo Balsio gala koncertas

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
Klaipėdos kamerinis orkestras, meno vadovas Mindaugas Bačkus,
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas,
Dirigentas ir solistas David Geringas (violončelė, Lietuva–Vokietija),
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos choras, vadovė Zita Kariniauskienė.
Solistai:
Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas),
Arūnas Malikėnas (bosas),
Nojus Tverijonas / Rūtenis Žičkus (diskantas),
Dalia Balsytė ir Indrė Baikštytė (fortepijoninis duetas),
Rokas Stunžėnas (kontrabosas).
Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro mušamųjų grupė.
Dirigentas Modestas Barkauskas.
Programoje: Eduardas Balsys – „Jūros atspindžiai“, Siuita iš baleto „Eglė – žalčių karalienė“ (Davido Geringo instrumentuotė).
Koncertą veda – Viktoras Gerulaitis.
Bilietai: 10.60-23 Eur.
www.bilietai.lt


Pavaduotojų akademijos seminaras „Vadovavimas ugdymui ir mokymuisi“

Mykolo Romerio universitetas, Didlaukio 55, Vilnius , 13 val.

Seminaro vadovė Daiva Liumparienė.
Registracija www.svietimopazanga.lt


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Elektrėnų vaikų dienos centre, 15 val.

Dalyvauja Teatro pedagogė Žaneta Jablonskytė
ir dienos centro moksleiviai.


Spalio 2019

Projektas „Miestas už mano lango. Domiuosi, kuriu, keičiu“

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija, Architektų g. 68, 12 val.

Kraštovaizdžio geografijos pamoka-ekskursija moksleiviams „Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis“.
Vilniaus miesto savivaldybės aplinkosauginio švietimo projekto „Miestas už mano lango: domiuosi, kuriu, keičiu" dalis.


Spalio 2019

S. Bareikis ir O. Ditkovskis

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

Atlikėjai:
Saulius Bareikis,
Olegas Ditkovskis.
Programoje: autorinės dainos iš praeities.
Bilietai: 10-20 Eur.
www.tiketa.lt


Koncertas

Valstybiniame Minsko M. Glinkos muzikos koledže, 18 val.

Dalyvauja Vilniaus mokytojų namų akordeonų orkestras „Consona“, meno vadovas ir dirigentas Ričardas Sviackevičius.


Spalio 2019

MOZART: NIEKUO NEIŠSISKIRIANTIS KONCERTAS

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

Atlikėjas:
VILNIAUS MIESTO ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“,
MENO VADOVAS MARTYNAS LEVICKIS.
Programoje W.A. Mocarto simfoniniai kūriniai.
Bilietai: 2.80-19 Eur.
www.bilietai.lt


Projektas „Miestas už mano lango. Domiuosi, kuriu, keičiu“

Susitikimas prie Salomėjos Neries paminklo, Vilniaus g. 30, 12 ir 15 val.

Edukacinė ekskursija miestiečiams.
Ekskursija „Paslėptieji Vilniaus kraštovaizdžiai“.
Vilniaus miesto savivaldybės aplinkosauginio švietimo projekto „Miestas už mano lango: domiuosi, kuriu, keičiu“ dalis.


Spalio 2019

Etikos ir kultūros mokykloje

215 auditorija, 18 val.

Paskaita „Brangi ir pigi medicina. Ketozė ir ketolizė“,
lektorius Aleksandras Žarskus.
Įėjimas laisvas.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Trakų neįgaliųjų užimtumo centras (Vilniaus g. 15B, Trakai), 12 val.

Edukacinis renginys
Dalyvauja:
Giedrius Arbačiauskas ir Agnė Arbačiauskienė,
Povilas Girdenis.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18.15 val.

FESTIVALIO PRELIUDIJA
EKSKURSIJA – KONCERTAS „VILNIUS IR MEILĖ“
Atlikėjai:
Multiinstrumentalistas Skirmantas Sasnauskas,
gidas ir skaitovas Donatas Jokūbaitis.
Dviejų dalių performatyvi muzikinė, poetinė, teatrinė ekskursija po Vilnių, Šv. Kotrynos bažnyčią ir literatūrą.
Į ekskursiją-koncertą vietų skaičius ribotas.
Ekskursijos pradžia 18:15 val. prie S. Moniuškos paminklo (Vilniaus g. 30).
Programos trukmė: 2 val.
Kaina – 15 Eur.
www.bilietai.lt

Svarbu! Nespėjusiems į ekskursiją bus galimybė dalyvauti tik koncertinėje dalyje.
Koncertinės dalies pradžia 19:00 val. Koncerto trukmė: 1 val. 15 min.
Kaina – 10 Eur.
Koncertinės dalies bilietų teiraukitės telefonu: +37063333719 (Birutė).


Vakaras iš ciklo „Pažinkime Vilnių“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Dalyvauja menotyrininkas, LRT laidos „Daiktų istorijos“ autorius ir vedėjas Saulius Pilinkus.
Vakarą veda Algimantas Jucevičius.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Veisiejų kultūros namai (Danieliaus Sadausko 6, Veisiejai), 18 val.

JUNGTINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Annika Fehling (Švedija),
Kevin Church (JAV),
Liuba Nazarenko (Lietuva),
Giedrius Arbačiauskas ir Agnė Arbačiauskienė (Lietuva),
grupė „Baltos varnos“ (Lietuva).
Bilietai: 7 Eur.
Bilietus galite įsigyti Veisiejų kultūros namų kasoje.


Žemaičių kultūros draugijos vakaras „ŽEMĖ PRAŠO NEUŽMIRŠTI VARDŲ“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Vakaras skirtas geografės doc. dr. Filomenos KAVOLIŪTĖS leidinio „Žemė prašo neužmiršti vardų.
Mūsų mirusių kaimų knyga“ sutiktuvėms.
Knygos autorę kalbina istorikas Virginijus JOCYS.
Muzikuoja J. Basanavičiaus premijos lauretai
Evaldas ir Daiva VYČINAI, folkloro ansamblis „Visi“.
Vakarą veda VŽKD pirmininkas STRIČKA Alvīds.
Įėjimas laisvas.


Paulius Kilbauskas I Elements Experience. Live.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19.30 val.

Atlikėjai:
Paulius Kilbauskas,
Tomoo Nagai (perkusija, Japonija).
Programoje: solinio albumo „Elements“ pristatymas.
Bilietai: nuo 24 Eur.
www.tickets.paysera.com


Spalio 2019

XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Birštonos kurhauzas (B. Sruogos g. 2, Birštonas), 19 val.

NORDIC-BALTIC SONGWRITER SUMMIT 2019 pristato:
Tarptautinių atlikėjų autorinių dainų koncertas
Atlikėjai: Mirja Klippel (Suomija),
Siver Sepp (Estija),
Annika Fehling (Švedija),
Juhani Jaeger (Estija),
Juozas Martinkėnas (Lietuva).
Video projekcijos: Maria Elisaveta Roosalu (Estija).
Šiaurės ir Baltijos šalių atlikėjų jungtinis kūrybos pojektas siekiantis paskatinti savo muziką
atlikti gimtąją kalba.
Programoje, tradicinės liaudies, populiariosios bei eksperimentinės
muzikos autorių ir atlikėjų dainos papildytos vizualiųjų menų projekcijomis. Šios kūrybinės
partnerystės atlikėjų karavanas keliauja per visas Baltijos šalis. Unikali proga pamatyti
tarptautinę kūrėjų komandą Lietuvos Birštono kurorte!


Vakaras-koncertas „Protėviai byloja žemės vardais“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Skirtas Vietovardžių metams ir Mažosios Lietuvos genocido 75-sioms metinėms.
Dalyvauja:
Mažosios Lietuvos reikalų tarybos pirmininkas Vytautas Šilas,
Karaliaučiaus krašto visuomenės veikėjas, Baltų kultūros ir mokslo paramos fondo vadovas
Sigitas Šamborskis,
Vydūno draugijos dainininkai, vadovė Eglė Burkšaitytė,
Vilniaus mokytojų namų žemaičių folkloro ansamblis „Tyklė“, vadovė Vitalija Brazaitienė.
Įėjimas laisvas.


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Elektrėnų vaikų dienos centre, 15 val.

Dalyvauja vokalo pedagogė, solistė Aušra Liutkutė
ir dienos centro moksleiviai.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Vilniaus mokytojų namai, 14-17 val.

BARDAZMUS
Tarptautinės kūrybinės dirbtuvės.
Istorijų pasakojimo dirbtuvės su MILDA VARNAUSKAITE (LT).
Dalyvauja konkurso metu atrinkti dalyviai.


Spalio 2019

XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

BALTOS VARNOS „VIRSMAS“
Festivalio atidarymo koncertas.
Atlikėjai:
Milda Andrijauskaitė - Bakanauskienė (vokalas, smuikas, gitara),
Teresė Andrijauskaitė (vokalas, smuikas, gitara),
Julius Bakanauskas (bosinė gitara),
Tomas Urbanavičius (būgnai),
Tadas Dešukas (mandolina),
Martynas Nugaras (perkusija).
Styginių kvartetas: Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Jurgita Gaubytė (II smuikas), Birutė Bagdonaitė (altas), Onutė Švabauskaitė (violončelė).
Programoje: autorinės grupės BALTOS VARNOS dainos iš naujojo albumo „Virsmas“ atliekamos su styginių kvartetu ir papildytos įspūdingomis šviesų dailininko Arvydo Buinausko kompozicijomis.
Bilietai: 9.10 - 20 Eur.
www.bilietai.lt


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos menų ir žiniasklaidos technikumas (Latvija), 13 val.

EDUKACINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Yoanna Ceresa ir Mathieu Goust (Prancūzija),
Mirja Klippel (Suomija).


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos Anninmuižas vidurinė mokykla (Latvija), 13 val.

EDUKACINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Kevin Church (JAV),
Silver Sepp (Estija),
Povilas Girdenis (Lietuva).


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Skapiškio kultūros namai (Varpo aikštė 4, Skapiškis), 18 val.

JUNGTINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Saulius Bareikis,
Andrius Kulikauskas,
Peter Baxter (Airija),
Saulė Štuopinytė ir Viktorija Rinkūnaitė (Pasvalio Perto Vileišio gimnazija),
Sigitas Paliulis (Pasvalys).
Bilietai 7 Eur, moksleiviams, žmonėms su negalia (pateikus pažymėjimą) 5 Eur.
Bilietai platinami Skapiškio kultūros namuose.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos koncertų salė AVE SOL (Latvija), 19 val.

JUNGTINIS KONCERTAS „Bardų ruduo“ 2019
Atlikėjai:
Kevin Church (JAV),
Povilas Girdenis (Lietuva),
Yoanna Ceresa ir Mathieu Goust (Prancūzija),
Silver Sepp (Estija),
Ieva Akuratere (Latvija),
Katrīna Dimanta (Latvija),
Inga Karpiča (Latvija),
Uldis Kākulis (Latvija).
Koncertą veda Juris Hiršs.
Bilieto kaina 7 Eur.



Visi spalio renginiai
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: