Vilniaus mokytojų namai
EN

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Kelioninio humoro vakaras


VMN kiemelis „Vasaros terasa“
Šeštadienis
Liepos 16 d.
18 val.

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius 2022 m. liepos 16 d., 18:00 kviečia visus į išskirtinį ir vienintelį šią vasarą susitikimą  Vilniuje, „Vasaros terasoje“.  

Jau 15 metų, kai šie du vyrai nebenusėdi namie ir savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be kelionių po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu – kelionių didmeistriai.

Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai. Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“ į TV laidas, knygas, interneto puslapius.

Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Ir dabar atėjo metas papasakoti, kaip viskas vyko iš tikrųjų!

Dviejų valandų trukmės programoje išgirsite netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas. Iki valiai prisijuoksite iš visų keliautojų nuotykių, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų mėgstantiems keliauti.

Bilietus platina: kakava.lt bei renginio vietoje nuo 17 val.

Bilietų kainos: 20 , 25, 30 eur.

Daugiau informacijos: vitalijus@gme.lt

Bilietus įsigysite čia: https://kakava.lt/renginys/martynas-starkus-ir-vytaras-radzevicius-kelioninio-humoro-vakaras-vasaros-terasa/2582/6485Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: