Vilniaus mokytojų namai
EN

SAULĖS MUZIKA | PASAULIO MUZIKOS FESTIVALIS!

- Saulės muzika.

Šiemet renginiai vyks net devynias dienas ir pristatome naujieną - festivalio draugų bilietą-abonementą. Jis leis patekti į visus koncertus bei edukacijas. 

„Saulės muzika“ –  tarptautinis pasaulio muzikos (world music) festivalis Vilniuje. Tai žinomo Lietuvos multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio ilgai puosėlėta ir pagaliau įgyvendinta idėja. Renginiuose skambės pasaulio, folk ir instrumentinė muzika. Kiekvienais metais planuojama kviesti muzikantus iš skirtingų šalių. Šiemet po saule susiburs muzikantai iš Estijos, Švedijos, Danijos ir Lietuvos. Saulės Muzikos festivalis, tai ne tik koncertai ir pasirodymai. Organizatorių ambicija - auginti ir burti muzikinę bendruomenę, supažindinti klausytojus su pasaulio muzika, todėl svarbią festivalio dalį sudaro edukacijos, paskaitos ir meistriškumo pamokos su svečiais iš užsienio. 

Didelė dalis renginių - nemokami. Išsirinkite edukaciją ir parsisiųskite nemokamą bilietą.

Festivalio programa:

Edukacijos:
Lapkričio 12 d., 12.00 val. Vilniaus mokytojų namuose - Gintaro Andrijausko - mandolinos ir dainos. Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.
Lapkričio 13 d., 12.00 val. Vilniaus mokytojų namuose - Sauliaus Petreikio edukacija visai šeimai - Skambančios pilys ir keliaujantys muzikantai
Lapkričio 14 d., 19.00 val. Vilniaus mokytojų namuose. Agota Zdanavičiūtė - sutartinių mankšta. Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.
Lapkričio 15 d. dr. Eirimo Veličkos virtuali paskaita - Pasaulio muzikos horizontai. Paskaitą pamatyti kviečiame Saulės muzika facebook paskyroje.

Koncertai:
Lapkričio 18 d. 18.30 val. Didžioji Vilniaus mokytojų namų salė:
Atidarymo pasirodymas; Marek Talts & Andre Maaker (Estija), Rokas Kašėta.
Lapkričio 19 d. 18.00 val. Šv. Kotrynos bažnyčia:
Liucė, Skuggsidan duo (Švedija), Duo Ruut (Estija), Saulius Petreikis.
Lapkričio 20 d. 18.00 val. Didžioji Vilniaus mokytojų namų salė:
Mindaugo Stumbro kvintetas, Apricity Quartet (Danija), Domo Strupinsko grupė.

Meistriškumo pamokos:
Lapkričio 19 d. Šv. Kotrynos bažnyčios celėse:
10.15 val. - gitaros meistriškumo pamoka su Marek Talts (Estija). Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.
10.15 val. - dūdmaišio meistriškumo pamoka su Max Persson (Švedija). Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.
11.15 val. - pasidainavimai su atlikėjomis Duo Ruut (Estija). Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.
12.15 val. - Simas Janulis - dambrelio (bandūrėlio) meistriškumo pamoka. Vietų skaičius ribotas, kviečiame parsisiųsti nemokamą bilietą.

Festivalį finansuoja - Lietuvos kultūros taryba.
Festivalį remia - Europos sąjunga.
Festivalio draugai: UPBEAT, Būkčia kombučia, žurnalas - Savaitė, restoranai Talutti.

2022 m. spalio 21 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: