Vilniaus mokytojų namai
EN

XX tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“ / „SENAS GERAS DAINOS VYNAS“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Spalio 21 d.
18:00 val.

„SENAS GERAS DAINOS VYNAS“

Ir vėl kaip prieš 20 metų!

Atlikėjai:

Virgis Stakėnas

Saulius Bareikis

Aidas Giniotis

Gediminas Storpirštis

Domantas Razauskas

Vytauto Mikeliūno vadovaujamas styginių kvartetas 

 

Ir vėl kaip prieš 20 metų jie visi susitinka vienoje scenoje, kaip pirmajame festivalio koncerte!

Pagrindiniame festivalio koncerte dainuojamosios poezijos grandai klausytojams dovanos laiko ir žmonių išmylėtas dainas. Kūrėjai pažada, kad kiekviena daina atrakins žiūrovų prisiminimus ir po šv. Kotrynos bažnyčios skliautais nuvilnys taip pasiilgtų ir puikiai pažįstamų dainų melodijos. 

Nostalgiško vakaro metu bus prisimintas ir festivalio „Tai – aš“ krikštatėvis Vytautas Kernagis. Scenoje pasirodys atlikėjai, kurie buvo apdovanoti specialiu asociacijos „Agata“ 2008 metais įsteigtu prizu – Vytauto Kernagio vardo gitara. Koncerte naujai suskambės visų laikų geriausios maestro Vytauto Kernagio dainos, atliekamos su besąlygiška meile dainai, poezijai, artimajam ir mums visiems. Naują skambesį žinomoms melodijoms suteiks Vytauto Mikeliūno vadovaujamas styginių kvartetas. 

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas.

„Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie tave, sakyk: „Tai – aš!“

Koncerto trukmė 1,5 val. (be pertraukos) 

Daugiau informacijos apie festivalį www.taias.lt 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/senas-geras-dainos-vynas-404467/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: