Vilniaus mokytojų namai
EN

XX tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“ / „DAINA IR DAINELĖ“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Spalio 21 d.
12:00 VAL.

Skirtingos kartos – muzika viena!

Atlikėjai:

Atlikėjai:
„Ąžuoliuko“ choro berniukų grupė, vadovaujama Neringos Sidaugaitės,
Rachelė, Lėja Karpytės ir tėtis Rafailas Karpis,
Paulina Bagdanavičiūtė ir tėtis Paulius Bagdanavičius,
Vakarė ir Dobilas Sakalauskai ir tėtis Jonas Sakalauskas. 

Visada smagu, kai muzikavimo, dainavimo meistrystė perduodama iš kartos į kartą, kai puoselėjamos tradicijos. Šis festivalio koncertas bus puikus to įrodymas. Žiūrovai turės unikalią progą scenoje išgirsti šeimų duetus.

Daugelio pamilti atlikėjai Rafailas Karpis, Paulius Bagdanavičius ir Jonas Sakalauskas koncerte dainuos kartu su savo vaikais. Programoje naujai suskambės žinomos ir mėgstamos kelių kartų dainos. Išgirsite „Paukščius“, „Mano namus“, „Baltąjį paukštį“ ir kitas autorines dainas.

Koncerte taip pat pasirodys berniukų choro grupės ,Ąžuoliukas“ mokiniai, vadovė Neringa Sidaugaitė. Mokykla, jau daugelį metų yra kaip pirmieji dainos namai, iš kurių atkeliavo ir keli šio koncerto atlikėjai.

Pakvieskite į koncertą visą savo šeimą, ir tegu nuskamba skirtingų kartų atliekama Daina ir Dainelė.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį! 

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas.

„Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie tave, sakyk: „Tai – aš!“

Koncerto trukmė 1 val.

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/daina-ir-dainele-404466/

Daugiau informacijos apie festivalį www.taias.lt

 

 
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: