Vilniaus mokytojų namai
EN

XX tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“ / „IŠ NAKTINĖJIMŲ ATĖJĘ“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Spalio 19 d.
19:00 VAL.

Atlikėjai:
„Baltasis kiras“,
duetas Dominykas Vaitiekūnas ir
Kazimieras Krulikovskis (fortepijonas),
duetas Gytis Ambrazevičius ir 
Paulius Vaicekauskas (smuikas),
Živilė Mackevičiūtė,
Gintarė Bauerytė. 

Labai simboliška, kad jubiliejinio 20-ojo dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ atidarymo koncerte pasirodys atlikėjai, kurių kūrybinis kelias prasidėjo festivalio naktinėjimų koncertuose.

Visi jie vienos kartos, pradėję nuo kuklios naktinėjimų scenos tuometinėje Mokytojų namų svetainėje, o šiandien renkantys pilnas sales ir anšlaginius koncertus festivaliuose.

Dominykas Vaitiekūnas dainomis papasakos istorijas apie artisto (iš)gyvenimą, neužmiršdamas ir savo muzikinių ištakų – dainuojamosios poezijos. Kartu su pianistu Kazimieru Krulikovskiu Dominykas klausytojams dovanos autorines dainas iš skirtingų kūrybos etapų.

„Baltasis kiras“ savo pozityvia nuostata ir dainomis šiandieninei produktyvumo siekiu persmelktai visuomenei kalba apie sustojimo, nusiraminimo svarbą bei primena, ką visgi reiškia išlikti žmogumi. Šis požiūris bei publikai gerai pažįstamos dainos suteiks koncertui dar ryškesnių spalvų.

Gytis Ambrazevičius – ironiškų dainų apie kasdienybę meistras. Jo kūryboje sutinkama įvairių muzikos žanrų bei stilių sintezė. Koncerte kartu su smuikininku Pauliumi Vaicekausku kūrėjas atliks žymiausias dainas iš ankstesnių albumų bei pristatys kūrinius iš naujo dainų ciklo.

Prie gerai bardų publikai pažįstamų veidų festivalio atidarymo koncerte debiutuos ir jaunosios atlikėjos. Živilė Mackevičiūtė dainuojamosios poezijos scenoje pasirodė palyginti neseniai, bet jaunoji kūrėja jau gali pasidžiaugti solidžiu apdovanojimu – Sauliaus Mykolaičio premija. 

Gintarės Bauerytės kūryba tikrai nušvies ir nuskaidrins šv. Kotrynos bažnyčios skliautus. Jos dainos pilnos lengvo tyrumo, pasak autorės, „Muzika, susijungusi su lietuvišku žodžiu, turi didelę galią ir gali daug ką gražaus papasakoti.“
 

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas.

„Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie tave, sakyk: „Tai – aš!“

Daugiau informacijos apie festivalį www.taias.lt

Koncerto trukmė 1,5 val. (be pertraukos).

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/is-naktinejimu-ateje-404463/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: