Vilniaus mokytojų namai
EN

QUEEN in Jazz


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Rugsėjo 9 d.
18:00 ir 20:00 VAL.

Rugsėjo 9 dieną, 18:00 val. ir 20:00  val. Papildomas koncertas!
Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius
QUEEN in Jazz
"We will rock You" – ne kartą skandavo legendinė grupė "Queen". Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkajame "QUEEN in Jazz" koncerte.
Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai.Anton Rumyantsev Jazz'o kvartetas, 6 metus drebinantys Vilnių bei stebinantys anšlagais tapusiais koncertais: "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".
Laikydamiesi postulato show must go on, atlikėjai grįžta į Vilnių su visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai žada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas Jūsų lauks rugsėjo 9 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje.
 
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: