Vilniaus mokytojų namai
EN

Naujienos


Gruodžio2023
Lapkričio2023

Kūrybinių žaidimų turnyras „Vilnius – kietas riešutėlis“ toliau keliauja po sostinės bibliotekas

Paskutinis pusfinalio turas - Naujosios Vilnios bibliotekoje. Registruojame komandas! Lapkričio 25 d.11 val. Naujosios Vilnios bibliotekoje įvyks III-asis žaidimo „Vilnius – kietas riešutėlis“ turas. Sostinės jubiliejaus proga sumanytas kūrybinių žaidimų turnyras jau nuo pavasario keliauja po Vilniaus bibliotekas. Nebūtina ieškoti pramogų ir šventės miesto centre, smagūs užsiėmimai atkeliauja arčiau namų. Kviečiame šeimas ir draugų kompanijas burtis į komandas, žaisti savo rajono bibliotekos turnyre, o gruodžio mėnesį geriausios komandos susirungs finaliniame žaidime Vilniaus mokytojų namuose.

Spalio2023

TARPTAUTINIS PASAULIO MUZIKOS FESTIVALIS / „SAULĖS MUZIKA 23“

„Saulės muzikos“ festivalis skelbia programą: lapkričio mėnesį sostinę šildys pasaulio muzikos garsai bei edukacijos vaikams. Pilnas meilės ir šviesos, slėpingiausių pasaulio instrumentų bei melomaniškų garsų, festivalis kvies į keturias dienas trunkančią šventę – koncertus bei muzikines edukacijas, skirtas visai šeimai. Renginiai vyks Mokytojų namuose bei Šv. Kotrynos bažnyčioje. Festivalį finansuoja - Lietuvos kultūros taryba, Kūrybiška Europa, Vilniaus miesto savivaldybė ir Suomijos ambasada. Festivalio draugai: UPBEAT, Vilniaus mokytojų namai, Būkčia kombučia.

Rugsėjo2023

XX TARPTAUTINIO DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIO PROGRAMA

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį! Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas. „Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie Tave, sakyk „Tai – aš!“ Festivalio organizatorius Vilniaus mokytojų namai. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė. Festivalio rėmėjas Asseco Lietuva. Instituciniai partneriai: Belgijos Karalystės ambasada - Flandrijos atstovybė, Airijos ambasada, Kanados ambasada. Festivalio informacinis partneris LRT PLIUS.

Rugsėjo2023

Moterų bendrystės klubas „Ne Vienos“ grįžta naujam sezonui į Vilniaus mokytojų namus

Rugsėjo 28d. 18val. Vilniaus mokytojų namuose naująjį sezoną pradeda moterų bendrystės klubas „Ne vienos“. Kaip ir pernai gyvi susitikimai vyks paskutinį kiekvieno mėnesio ketvirtadienį. Šiuo metu klubas vieniją apie 5000 moterų visoje Lietuvoje. Nuo 2023 m. metų pavasario klubas „Ne Vienos“ yra LR Prezidento globojamo projekto „Lietuvos galia“ dalis ir šiuo metu dalyvauja „Teisingos Lietuvos“ kategorijos konkurse. Savo balsą už šią iniciatyvą galite atiduoti https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/moteru-bendrystes-klubas-nevienos/

Rugsėjo2023

Vilniaus mokytojų namuose sukurtas žaidimas „Vilnius – kietas riešutėlis“ toliau keliauja po sostinės bibliotekas. Rugsėjo mėnesį susitinkame Lazdynų bibliotekoje. Registruojame komandas!

Rugsėjo 30 d.15 val. Lazdynų bibliotekoje įvyks II-asis žaidimo ,,Vilnius – kietas riešutėlis“ turas. Sostinės jubiliejaus proga suskurtas kūrybinių žaidimų turnyras pavasarį pradėjo kelionę po Vilniaus bibliotekas. Nebūtina ieškoti pramogų ir šventės centre, smagūs užsiėmimai atkeliauja arčiau namų. Kviečiame šeimas ir draugų kompanijas burtis į komandas, žaisti savo rajono bibliotekos turnyre, o metų pabaigoje geriausios komandos susirungs finaliniame žaidime Vilniaus mokytojų namuose. Lazdynų turnyro komandų registracija čia: https://rb.gy/sayyk

Rugpjūčio2023

Šokių šventė „Šoktinis Vilniui“

Švenčiant Vilniaus 700-ąjį jubiliejų Kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai ir Vilniaus mokytojų namų liaudiškų šokių kolektyvas „Šoktinis“ rengia šokių šventę „Šoktinis Vilniui“, kuri vyks rugsėjo 2 d. 14.00 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje „Vasaros terasoje“. Pasveikinti Vilnių atvyks liaudiškų šokių grupės ir kolektyvai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Latvijos sostinės – Rygos. Dalyvauja kolektyvai: Rygos kultūros ir laisvalaikio centro „Imanta“, šokių kolektyvas VPDK „Imantieši“, vadovė Linda Plostniece, Vilniaus kultūros centro tautinių šokių grupė „Dalužė“, meno vadovas Artūras Ališauskas, choreografė Jurgita Plepytė, VŠĮ „Edukateka“ liaudiškų šokių grupė „Spacierius“, vadovas Saulius Rudelis, Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“, vadovė Virginija Čereškienė-Beviršė, Naujosios Vilnios kultūros centro Senjorų liaudiškų šokių grupė „Lendrūnas“, vadovė Virginija Čereškienė – Beviršė, Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų šokių kolektyvas „Miestelėnai“, vadovas Justas Nagrockis, Vilniaus mokytojų namų liaudiškų šokių kolektyvas „Šoktinis“, vadovė Alma Lomsargė. Ateikite, trankiai sušoksime Vilniaus Jubiliejaus proga! Įėjimas laisvas!

Gegužės2023

Pirmasis keliaujančio kūrybinio žaidimo „Vilnius – kietas riešutėlis“ turas įvyko Žirmūnuose. Kita stotelė - Lazdynai!

Nuotaikingai praėjo pirmasis Mokytojų namuose sukurto ir Vilniaus savivaldybės iš dalies finansuojamo žaidimo „Vilnius - kietas riešutėlis“ turas.Tai nuotaikingas kūrybinių žaidimų turnyras apie Vilnių, jo istoriją, įvykius ir žmones. Šį žaidimą gali žaisti ir moksleiviai ir senjorai. Užduotys sukonstruotos taip, kad kiekvienas šeimos ar draugų kompanijos narys ras savo vaidmenį komandoje. Keliaujančio žaidimo idėja ta, kad kiekvienas jo turas vyksta vis kitoje Vilniaus miesto bibliotekoje, kur į komandas susiburia vietinė bendruomenė ir linksmai žaisdami pažymi Vilniaus jubiliejinius metus. Ačiū Vilniaus centrinės bibliotekos kolegoms šauniai prisidedantiems prie idėjos įgyvendinimo.

Gegužės2023

,,Vilnius – kietas riešutėlis“ keliauja po sostinės bibliotekas. Registruojame komandas!

Toliau švenčiame Vilniaus gimtadienį!Sostinės jubiliejaus proga suskurtas ir sėkmingai visus metus vykęs kūrybinių žaidimų turnyras nebetelpa Namuose ir iškeliauja į Vilniaus bibliotekas.Turnyras startuoja gegužės 20 d.11 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje Žirmūnuose. Rudenį žaidimas keliaus į Lazdynų Karoliniškių ir kitų gyvenamųjų rajonų bibliotekas. Nebūtina ieškoti pramogų ir šventės centre, smagūs užsiėmimai atkeliauja arčiau namų. Kviečiame šeimas ir draugų kompanijas burtis į komandas, žaisti savo rajono bibliotekos turnyre, o metų pabaigoje geriausios komandos susirungs finaliniame žaidime Vilniaus mokytojų namuose. „Vilnius - kietas riešutėlis“ – tai nuotaikingas kūrybinių žaidimų turnyras apie Vilnių, jo istoriją, įvykius ir žmones. Šį žaidimą gali žaisti ir moksleiviai ir senjorai. Užduotys sukonstruotos taip, kad kiekvienas šeimos ar draugų kompanijos narys ras savo vaidmenį komandoje. Sėkmingam komandos pasirodymui nebūtinos išankstinės istorinės žinios, čia svarbiau išradingumas, kūrybiškumas ir komandinė dvasia. Žaidimas leidžia sužinoti daugiau įdomių faktų apie Vilnių, „išjungia“ vidinį kritiką, sukuria azartišką atmosferą ir įtraukia žaidėjus į smagų tarpusavio bendravimą. Žaidimo turai užkoduoti po šiais pavadinimais: „Kūrybinis protmūšis“, „Neriam į Vilnių“, „Vienos raidės istorija“, „Radinių biuras“, „Sostinės šarados“. Pralaimėjusių žaidime nėra ir tai ne skambi reklaminė žinutė. Žaidimo turų metu komandos renka taškus – riešutėlius, už kuriuos žaidimo aukcione bus laimėti puikūs prizai – bilietai į populiariausius sostinės koncertus. Nedelskite, burkite ir registruokite komandą ir susitikime smagiame žaidime, kur dar kartą įsitikinsime, koks nuostabus mūsų jaunasis Vilnius! Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Registracijos anketa: https://forms.gle/VpJa5qBmjdqzBcra6

Balandžio2023

„Angelų vaikai“ suskrenda į Vilniaus mokytojų namus

Balandžio 16 d. 11 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliuos šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio šventė - labdaros mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“. Mugėje dalyvaus ir savo darbelius pristatys auklėtiniai iš visos Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų. Jau antrą dešimtmetį šią šventę Vilniaus mokytojų namai rengia kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga. Tai bene pati nuoširdžiausia ir jaukiausia šventė Mokytojų namuose.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: