Vilniaus mokytojų namai
EN

Ikimokyklinio ugdymo ŽINIUKŲ MOKYKLĖLĖ


Išsamesnė informacija:
www.ziniukumokyklele.lt, el. p. info@ziniukumokyklele.lt, tel. +370 61188120


http://www.ziniukumokyklele.lt/

REGISTRUOKITĖS  2018/2019 MOKSLO METAMS 


Mūsų mokyklėlėje pamokėlės vyksta:


DARBO DIENOMIS (mokslo metų pradžia rugsėjo 10 d.) :


4 – 5 m. vaikučiams darbo dienomis – pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais -nuo 10 iki 12.35 val. – liko 4 vietos
5,5 – 6 m vaikučiams darbo dienomis – pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais – nuo 10 iki 12.35 val. – liko 5 vietos


ŠEŠTADIENIAIS (mokslo metų pradžia rugsėjo 8 d.):


4 – 5 m. vaikučiams – šeštadieniais nuo 10 iki 12.35 val. – laisvų vietų neturime.
5,5 – 6 m. vaikučiams – šeštadieniais nuo 10 iki 12.35 val. – laisvų vietų neturime.


SEKMADIENIAIS (mokslo metų pradžia rugsėjo 9 d.):


4 – 5 m. vaikučiams – sekmadieniais nuo 10 iki 12.35 val. – liko 3 vietos
5,5 – 6 m. vaikučiams – sekmadieniais nuo 10 iki 12.35 val. – liko 4 vietos


 


BRANGŪS  TĖVELIAI,


mūsų ikimokyklinio ir priešmokyklinio mokymo centro pedagogai sėkmingai dirba jau daug metų. Sukaupėme didžiulę patirtį ir išugdėme ne vieną kartą.
Žiniukų mokyklėlė laukia vaikučių, kurie nori pasiruošti mokyklai! Laukiame visų nuo drąsių, nepasitikinčių savimi, neturinčių draugų ir visų tų kuriems iškyla daug klausimų. Mes padėsime į juos atsakyti ! Mūsų mokyklėlės pagrindinis tikslas padėti vaikučiams įgyti drąsos, pasitikėjimo savo jėgomis, atrasti savo gabumus ir pasiruošti mokyklai. Vaikai pamokėlių metu susipažįsta su mus supančia aplinka, mokosi taisyklingai kalbėti, reikšti savo mintis. Mokyklėlėje vaikai turi galimybę išbandyti naujas veiklos formas bei pažinimo būdus, bendraujant su bendraamžiais, kaupti naują patirtį, tyrinėti ir pažinti save.
Lietuvių kalbos pamokėliu metu vaikai bus mokomi pirmiausia išgirsti iš kokių garsų susideda mūsų tariami žodžiai, skirti balsius ir priebalsius, lieti juos į skiemenis, skaityti, rašto pradmenų.
Mokysimės spręsti logines užduotėles, pratimus dėmesiui, atminčiai. Matematikos pamokėlių metu vaikai mokomi matuoti, skaičiuoti, pažinti skaičius ir spręsti paprastus aritmetikos uždavinius. Vaikai mokysis šnekamosios anglų kalbos. Muzikinio lavinimo metu laviname klausą, mokysimės dainų, žaisime muzikinius žaidimus.
Vaikučiai ne tik mokysis, jie žais, vaidins, dalyvaus įvairiose šventėse 


Registracija čia >>


 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: