Vilniaus mokytojų namai
EN

FESTIVALIS „NOWJAPAN“ | KONCERTAS „SENŲ DRAUGŲ BALADĖS“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Penktadienis
Rugsėjo 13 d.
19 val.

Frazė „apkeliavęs visą pasaulį“ dažniausiai būna laužta iš piršto. Tik ne šį kartą. Japonų muzikantas Hideki Sakomizu nesustodamas maišo visą pasaulį, aplanko skirtingus miestus, kuriuose groja akustine gitara ir švelniu, prikimusiu falcetu atlieka savo melodingas ir saldžias dainas. Tai puikus festivalio nowJapan draugas, kurį atlydi pianistas Yuki Deai. Įdomu tai, kad po pirmojo šių muzikantų apsilankymo 2013 m., jie tapo Lietuvos ambasadoriais ir pristatinėjo mūsų šalies kultūrą grįžę į Tokijų. Dar įdomiau, kad jie grįžta, nors yra sakę, kad lankytis tose pačiose vietose nėra jų tikslas. 

Ko tikėtis? Nepaneigiamos romantikos ir melancholiškumo. Net jei visų žodžių nesuprasime, įsiklausysime į pasakojimus apie begalinį norą keliauti, išbandyti, mylėti ir jaustis vienišais. Susidursime su šiek tiek naiviu, jaukiu, o svarbiausia žmogišku ryšiu su šiais charizmatiškais atlikėjais.紙のハート!

Hideki Sakomizu 2004-2010 m. kartu su Japonijos j-pop grupe „American Short Hair“ išnaršė visą Japoniją, grojo „Cherry Blossom“ festivalyje San Fransiske (JAV). Solinę karjerą Hideki pradėjo tam, kad savo muzika pasidalintų su visu pasauliu: „Mano svajonė — kaip muzikantui ir kūrėjui apkeliauti visą žemės rutulį“.

Yuki Deai — jaunas japonų pianistas ir kompozitorius. Groti pianinu ir pažinti muzikos pasaulį Yuki pradėjo nuo penkerių metų. Vėliau, universitete studijavo muzikos teoriją, kurį laiką praleido keliaudamas, koncertuodamas ir ieškodamas kūrybinio įkvėpimo Danijoje, Švedijoje ir Suomijoje.

https://tickets.paysera.com/lt/event/nowjapan-senu-draugu-balades

 Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: