Vilniaus mokytojų namai
EN

Renginys EKOMIESTELIS


VMN Baltoji salė
Ketvirtadienis
Balandžio 2 d.
11-16 val.

Gerbiamieji, kiekvienas iš mūsų esame vienaip ar kitaip prisidėję prie mus supančios aplinkos puoselėjimo. Kiekvienam svarbu gyventi gražioje, estetiškoje ir darnioje aplinkoje. Ką dar galėtume padaryti, formuodami savo atliekų tvarkymo įpročius, kad ši sritis duotų kuo didesnę grąžą ateinančioms kartoms? 

2015 m. balandžio 2 d., ketvirtadienį, 11 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje, duris atvers unikalus ekomiestelis, kuriame Jus ir Jūsų bičiulius kviečiame apsilankyti.

Jei esate taupus, sąmoningas, mėgstantis bendrauti ir turite nebenaudojamų daiktų, šią dieną galite dalyvauti veikloje „Perkam, parduodam ir mainom naudotus daiktus”. Maloniai prašome registruotis: Registracija

Jei namuose yra senų baterijų ar turite pakuočių (metalo, popieriaus ar plastiko) atliekų, būtinai atsineškite jas į renginį. Tam bus paruošti specialūs konteineriai.

Šią dieną ekomiestelio lankytojai turės unikalią galimybę pamatyti ir prisidėti atsineštais plastikiniais buteliais prie projekto „Auginkime gyvybės medį kartu” metu iš plastikinių butelių „išaugintą” medį, kuris kiekvienam primins apie tinkamą atliekų surinkimą, rūšiavimą, perdirbimą bei didelį norą vietoje plastikinio medžio artimiausiu laiku išvystyti žalų vešlų gyvo medžio vainiką (Projekto iniciatorius - Vilniaus mokytojų namai).

Jei svajojate apie stilingą rankinę-maišą, atsineškite senus marškinėlius ir dalyvaukite ekodirbtuvių veikloje.

 

Renginio iniciatorė – LR aplinkos ministerija. Renginys nemokamas.

Programoje:

Renginio pradžia – 11.00 val.

  • Ekomiestelio vartų atkėlimas. LR aplinkos ministerijos atstovo sveikinimo žodis
  • Atliekų tvarkymo aktualijos Vilniuje. Vilniaus RAAD atstovo paskaita. Viktorina
  • Rūšiavimo varžybos
  • Muzikinė programa „Išgirsti gamtą“. Atlieka dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti”
  • Režisieriaus Mindaugo Survilos filmas „Stebuklų laukas”

 

Viso renginio metu numatoma veikla vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems. Kiekvienas galės išsirinkti sau jaukią vietą: dalyvauti ekodirbtuvėse, piešti vaikams skirtame kampelyje, mainyti ar dovanoti drabužius, rūšiuoti atsineštas pakuočių atliekas, apžiūrėti Vilniaus ikimokyklinių įstaigų parodą „Mano augintinis, švarioje aplinkoje”, dalyvauti konsultacijose ar tiesiog mėgautis reklaminiais filmais ekrane.

 

Renginio vedėjai – dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti”.

Renginio pabaiga – 16.00 val.

Kontaktai pasiteirauti:

Jūratė Morkvėnaitė-Paulauskienė
Projekto „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ koordinatorė

El. p. atliekurenginiai2015@gmail.com

Mob. tel. 8 685 72 505Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: