Vilniaus mokytojų namai
EN

VASAROS VAIKŲ DIENOS STOVYKLA „VILNIAUS VAIKAI“

Šią vasarą Vilniaus mokytojų namuose startuoja dienos stovykla VILNIAUS VAIKAI su programa „Neriam į Vilnių“.  Programa tikrai patiks ir bus naudinga smalsiems ir kiek pasiutusiems 7-12 metų vaikams :). Kadangi stovyklos bazė įsikurs pačiame senamiesčio centre Vilniaus gatvėje, visas miestas bus mums ranka pasiekiamas.

Kiekviena diena turės savo temą susijusią su miesto objektu , institucija ar vieta. Ryte keliausime į ekskursiją dienos tema: „Miesto teatras“, „Miesto gaisrinė“,  „Miesto radijas“, „Miesto lobiai“, „Virtualusis Vilnius“. Po pietų sugrįžę į stovyklą užsiimsime kūrybine - dūkstamąja veikla pagal dienos temą.

Teatro dieną, po ekskursijos po teatro užkulisius, žaisime teatrinius žaidimus kaiminystėje esančiame Kino, teatro ir muzikos muziejuje. Aplankę gaisrinę – kursime ugniagesio kostiumus ir kiemelyje surengsim tikrą išgyvenimo estafečių ruožą. Lobių dieną, po apsilankymo Pinigų muziejuje, ieškosim lobių Šv. Kotrynos bažnyčios rūsiuose, kur dar nebuvo įžengęs nė vienas vaikasVirtualaus Vilniaus dieną, aplankę Telia Nemuziejų, rengsime stovykloje virtualių žaidimų čempionatą. Ir tai tik dalis to, ką nuveiksime „nardydami“ po Vilnių :).

Pasirūpinsime, kad  jaunieji stovyklautojai nebūtų alkani. Kasdien - karšti pietūs ir vakarienė. Bendradarbiausime su įmone tiekiančia maitinimą privatiems darželiams ir mokykloms - valgysim sveikai ir skaniai :) Tik nepamirškite papusryčiauti.

Pamainos:  06.11-15 (registracija baigta); 06.18-22 (registracija baigta).

Laikas:        9.00-17.00 (pagal poreikį - galimybė anksčiau atvesti, vėliau pasiimti).

Amžius:       7-12 m.

Maitinimas:  pietūs ir vakarienė (karšti patiekalai).

Vienos pamainos kaina:  100.00 Eur.

Registracija: https://goo.gl/forms/ytnbZygbM9gyhkur2

Daugiau informacijos: viktorija@kultura.lt;  tel. 8 650 14 450.

2018 m. gegužės 16 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: