Vilniaus mokytojų namai
EN

Perkeliamas | Sasha Song - George Michael dainos | Vilnius


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Kovo 7 d.
19:00 val.

Dėl visuotinio karantino Moters dienos išvakarėse turėjęs vykti koncertas perkeliamas į 2021 rugpjūčio 27 d. (penktadienį) jautrus ir jausmų kupinas vieno ryškiausių pasaulio atlikėjų George Michael dainų koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje. Gražiausias atlikėjo dainas dovanos Sahsa Song.

Sasha Song vardas Lietuvos klausytojams gerai žinomas jau daugybe metų, jo išskirtinė balso maniera ir technika abejingų nepalieka. Po ilgos pertraukos atlikėjas surengs išskirtinį koncerta Vilniečiams ir miesto svečiams, moters dienos proga su nepakartojamomis George Michael dainomis.

George Michael‘as – tai pop muzikos legenda. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus trunkusią muzikinę karjerą pardavė daugiau nei 100 milijonų albumų bei singlų ir laimėjo eilę Grammy, Brit, American Music, MTV ir kitų apdovanojimų. Nors atlikėjas šį pasaulį paliko 2016 m. jo dainos liko ir skamba šiandien.

Koncerte jo garsiausius kūrinius atliks Sasha Song, kartu su pianistu ir pritariamaisiais vokalistais, Koncerte skambės G. Michaelo dainos: „Last Christmas“ „Patience“, „Fast love“, „Faith“, „Too Funky“, „Amazing“, „Jesus To A Child“, „Kissing A Fool“, „Don't Let The Sun Go Down“, „Outside“, „Careless Whisper“, „Freedom ’90“ ir kitos populiariausios George Michael dainos.

https://youtu.be/quqlt_RNMEw

Mums rūpi jūsų ramybė, mes pasirūpinsime jūsų saugumu:

Kiekvienam svečiui bus pasiūlyta.
- apsauginė kaukė;
- apsauginės pirštinės;

Jei renginio dieną šalyje galios karantinas, renginys bus perkeltas.

Koncerto metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

____________

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: