Vilniaus mokytojų namai
EN

Antonio Lizana (Ispanija). Flamenco-Jazz Locura


VMN kiemelis „Vasaros terasa“
Sekmadienis
Rugpjūčio 4 d.
20 val.

Flamenko... Sakysite, kad tai Andalūzijos gatvėmis traukiantis karštakraujis ispanas, virkdantis gitarą? NEBŪTINAI!
Pasirodo, flamenko ir džiazo sąjunga – puikiai derantys muzikos komponentai. Nepatikėsite, kad virtuoziškai valdant du instrumentus – balsą ir saksofoną – šie skirtingi pasauliai geba susilieti į užburiantį kosmosą, persunktą pietietiškos ekspresijos ir vakarietiškos elegancijos.
Kunkuliuojanti džiazo ekvilibristika saksofonu, emocionalus atlikėjo balsas ir šlakelis arabiškų prieskonių – tai Antonio Lizana, nauja, begalę muzikos apdovanojimų ir kritikų liaupsių pelniusi žvaigždė iš Pietų Ispanijos.

Nežabota energija ir savitomis, tik jam būdingomis vibracijomis, kimiu sprogstamosios galios balsu, Lizana priverčia flamenko ir džiazą scenoje iššauti tarsi fejerverką, muzikinę tėkmę paversti improvizacijų cunamiu! Jo pasirodymai prilygsta žadą atimančiam spektakliui, banguojančiam tarp iškilmingos šventės ir siautulingo vakarėlio. O impozantiškas flamenko šokėjas Jose Maria Castano, kulnais kaukšėdamas į scenos grindis, savo plastiška įtaiga „iliustruoja“ Antonio Lizanos koncertus, galutinai užhipnotizuodamas publiką.

„Viskas, ką daro Lizana, įspūdinga!“ – aikčioja ispanų saksofonistas Jorge Pardos.

Antonio Lizana (saksofonas & vokalas)
Jesús Caparrós (bosinė gitara)
Daniel García (klavišiniai / pianinas)
Michael Olivera (perkusija)
Jose Maria Castano (flamenko šokėjas)  

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=qEMQ_ayrZ2s

https://www.youtube.com/watch?v=gF2a4L_vt3Q

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/antonio-lizana-ispanija-flamenco-jazz-locura--vilnius-285251/?fbclid=IwAR3eDMxig6R2H2-T7NcIXbN9yZpV1Ss9qPpvtx5FraHKtirdTFCFgAyLW6gPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: