Vilniaus mokytojų namai
EN

IEVA ZASIMAUSKAITĖ | „AŠ GALIU SKRIST“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Balandžio 24 d.
19 val.

Ieva Zasimauskaitė kviečia į pirmąjį savo koncertinį turą Lietuvoje!

Didžiojoje Eurovizijos scenoje Lietuvai atstovavusi jausmingoji atlikėja Ieva Zasimauskaitė kviečia į pirmąjį savo koncertinį turą Lietuvoje! Dainininkė teigia, jog pasibaigus didiesiems darbams atėjo laikas pasidalinti savo kūryba soliniuose koncertuose. „Apie savo koncertinį turą svajoju jau seniai. Dabar, po intensyvaus kūrybinio etapo, jaučiu milžinišką norą pasidalinti savo kūryba ir kitomis, mane labiausiai įkvepiančiomis, dainomis su man labai brangia Lietuvos auditorija. Šis turas bus tarsi savotiška padėka už gerbėjų pasitikėjimą, tikėjimą manimi iki šiol ir kartu pažadas toliau kurti, dainuoti, tobulėti ir dalintis savo kūryba.“  

Atlikėja tiki, jog turo metu skambėsiantys kūriniai klausytojus įkvėps ir leis bent trumpam patirti skrydžio jausmą net neatsiplėšus nuo žemės. 

Dainininkė su grupe ir styginių kvartetu pažada, jog visi turo koncertai sukurs neeilinę atmosferą, bus kupini „Ieviškos“ šilumos ir jos taip mėgstamų pokalbių su publika.
 

Ieva Zasimauskaitė – Absorbed

https://youtu.be/FZkYOPe8it8

Ieva Zasimauskaitė - Apkabink

https://youtu.be/tIz5I4m8fik

Ieva Zasimauskaitė - When We're Old

https://youtu.be/srUdgydGEfI

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/ieva-zasimauskaite--as-galiu-skrist--vilnius-279100/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: