Vilniaus mokytojų namai
EN

AKORDEONO FESTIVALIO KONCERTAS


Šv. Kotrynos bažnyčia
Penktadienis
Lapkričio 24 d.
19 val.

Keturi švedai, be žodžių pasakantys viską, ką reikia žinoti apie muziką ir žmogaus širdį. Solisto balsą jiems atstoja mažytė puošni armonika, kuri iškvatoja bravūriškus pasažus ir išlieja skandinavišką rimtį.  Prieš 20 metų, vos susikūrusi ir išleidusi pirmąjį albumą, Larso Karlssono grupė iškart pateko į Švedijos radijo topų viršūnes. Tai buvo tikra revoliucija šios šalies įrašų rinkoje – iki tol joks instrumentinis kūrinys nebuvo pakliuvęs į Švedijos radijo išrinktųjų sąrašą.  

Lars Karlsson Band daugybę kartų pasirodė įvairiose televizijos laidose, surengė koncertinius turus JAV, Ispanijoje, Austrijoje, Suomijoje, Norvegijoje.

Grupė su didžiule įtaiga atlieka įvairių žanrų muziką: folklorą, latino, roką ir bliuzą, klausytojams suteikdami begalę nepamirštamų akimirkų. Didžiąją dalį grupės grojamos muzikos sukūrė jos lyderis  Larsas Karlssonas, 1993 metais nugalėjęs armonikos konkurse, o 2001 metais pelnęs „Metų akordeonisto“ titulą.

20 metų jubiliejų švenčianti grupė ruošia naują albumą, tad į festivalį atvyks su naujausiais kūriniais ir, žinoma, publikos geriausiai įvertintais hitais.

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=sZe08RfKwJQ
https://www.youtube.com/watch?v=J8TBDrqJve8

 

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/lars-karlsson-band-svedija-227975/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: