Vilniaus mokytojų namai
EN

Seminaras „Gamtinė sodininkystė - ne ką daryti, kad sodas būtų sveikas ir derlingas, o ko NEdaryti, kad jis tikrai toks būtų“


VMN Baltoji salė

Šeštadienis
Spalio 8 d.
11 val.

Seminarą veda Saulius Jasionis, gamtinės žemdirbystės Lietuvoje pradininkas, propaguotojas ir praktikas, parašęs tris knygas apie natūralų ūkininkavimą. Seminaro metu autorius pristatys naujausią knygą „Gamtinis sodas", kurią bus galima čia pat įsigyti su autoriaus autografu. Taip pat bus galima įsigyti anksčiau išleistas knygas "Gamtinė žemdirbystė" ir "Gamtinis daržas".
Seminaro temos: 1. Kas yra gamtinė sodininkystė. Kodėl mes tiesiog privalome sode atsisakyti „modernių“ agrotechninių veiksmų ir sodininkauti atsižvelgdami į gamtos dėsnius bei vaismedžių prigimtinius poreikius. Kaip tą padaryti. 
2. Nuo ko priklauso vaisių kokybė. Kaip užauginti pačius vertingiausius vaisius - sveikatos šaltinį. 3. Gamtinio sodo įveisimas rudenį. 
4. Atsakymai į dalyvių klausimus. 
Seminaro kaina 15 eur., senjorams ir studentams 7 eur. Būtina registracija tel. 8 682 58016 arba el.paštu  i.ostrauskiene@gmail.com. Seminaro trukmė 3 val. 
Plačiau apie seminarą https://www.facebook.com/events/219883915092724/
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: