Vilniaus mokytojų namai
EN

Spalio renginiai

2019 10
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Se
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
27
Renginių archyvas

Spalio 2019

XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

BALTOS VARNOS „VIRSMAS“
Festivalio atidarymo koncertas.
Atlikėjai:
Milda Andrijauskaitė - Bakanauskienė (vokalas, smuikas, gitara),
Teresė Andrijauskaitė (vokalas, smuikas, gitara),
Julius Bakanauskas (bosinė gitara),
Tomas Urbanavičius (būgnai),
Tadas Dešukas (mandolina),
Martynas Nugaras (perkusija).
Styginių kvartetas: Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Jurgita Gaubytė (II smuikas), Birutė Bagdonaitė (altas), Onutė Švabauskaitė (violončelė).
Programoje: autorinės grupės BALTOS VARNOS dainos iš naujojo albumo „Virsmas“ atliekamos su styginių kvartetu ir papildytos įspūdingomis šviesų dailininko Arvydo Buinausko kompozicijomis.
Bilietai: 9.10 - 20 Eur.
www.bilietai.lt


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos menų ir žiniasklaidos technikumas (Latvija), 13 val.

EDUKACINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Yoanna Ceresa ir Mathieu Goust (Prancūzija),
Mirja Klippel (Suomija).


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos Anninmuižas vidurinė mokykla (Latvija), 13 val.

EDUKACINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Kevin Church (JAV),
Silver Sepp (Estija),
Povilas Girdenis (Lietuva).


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Skapiškio kultūros namai (Varpo aikštė 4, Skapiškis), 18 val.

JUNGTINIS KONCERTAS
Atlikėjai:
Saulius Bareikis,
Andrius Kulikauskas,
Peter Baxter (Airija),
Saulė Štuopinytė ir Viktorija Rinkūnaitė (Pasvalio Perto Vileišio gimnazija),
Sigitas Paliulis (Pasvalys).
Bilietai 7 Eur, moksleiviams, žmonėms su negalia (pateikus pažymėjimą) 5 Eur.
Bilietai platinami Skapiškio kultūros namuose.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Rygos koncertų salė AVE SOL (Latvija), 19 val.

JUNGTINIS KONCERTAS „Bardų ruduo“ 2019
Atlikėjai:
Kevin Church (JAV),
Povilas Girdenis (Lietuva),
Yoanna Ceresa ir Mathieu Goust (Prancūzija),
Silver Sepp (Estija),
Ieva Akuratere (Latvija),
Katrīna Dimanta (Latvija),
Inga Karpiča (Latvija),
Uldis Kākulis (Latvija).
Koncertą veda Juris Hiršs.
Bilieto kaina 7 Eur.


Spalio 2019

Vokiečių kalbos bendravimo klube „Lotte“

215 auditorija, 18 val.

Vakaro tema „Kalbamės apie Lutzo Seilerio knygą „Kruzas““
Uždaras renginys.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

(NE) BARDAI BARDIŠKAI
Pasaulio spalvomis žaižaruojanti muzika!
Atlikėjai:
Arina (Lietuva),
Grupė „The Ditties“ (Lietuva),
Rakija Klezmer orkestar (Lietuva),
Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios Gospel choras (Lietuva),
Yoanna Ceresa (akordeonas, vokalas), Mathieu Goust (būgnai) (Prancūzija),
Peter Baxter (Airija),
Kevin Church (JAV),
Annika Fehling (Švedija).
Programoje: dainuojamosios poezijos dainos kitaip!
Bilietai: 9.10 - 20 Eur.
www.bilietai.lt


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

VMN Baltoji salė, 22 val.

NAKTINĖJIMAI
Jaunimo muzikinių grupių, jaunųjų poetų pasirodymai. Muzika: Lukas Norkūnas, Goda Sasnauskaitė, „Trys viename“, Nojus Žalys, Violeta Bučiūtė, Anna Polukord, Domas Ročka, Justina Kaminskaitė, Guoda Trinkūnaitė, Gedvilė Bendaravičiūtė, Mantė Elelueta, Ieva Mikučionytė, Gintarė Baeurytė, Aldona Stankutė, Živilė Mackevičiūtė, Valentinas Abarius, Mindaugė Kotryna Zujūtė, Domilė Kirstukaitė, Gabrielė Pukelytė, Majus Takas, Rūta Šiugždaitė, Austė Sidaugaitė, Simonas Navickas, Greta Nogobodytė. Poezija: Eglė Kušlytė, Kristupas Maksvytis, Karolina Šukytė, Armanda Rudelytė.
Įėjimas laisvas.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Vilniaus mokytojų namai, 10-17 val.

BARDAZMUS
Tarptautinės kūrybinės dirbtuvės.
Kūrybinio rašymo bei atlikimo meno kūrybinės dirbtuvės su BRETT PERKINS (JAV) ir ANNIKA FEHLING (SE).
Dalyvauja konkurso metu atrinkti dalyviai.


Spalio 2019

XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 12 val.

„DAINŲ KARUSELĖ“
Teatralizuotas koncertas visai šeimai!
Atlikėjai:
Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“:
Laimonas Bendaravičius (kontratenoras),
Andrius Bartkus ir Marius Turlajus (tenorai),
Gintautas Skliutas (baritonas),
Romanas Savickas (bosas),
Šarūnas Navickas (beat box’eris).
Vaidina: rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“: Eglė Agota Matulytė, Adelina Skalandytė, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius.
Programoje: S. Gedos eilėraščių apie senas mašinėles, baltą varnelę, du mažus baltus pingvinus ir kt. pagrindu sukurtos visų laikų geriausios dainos vaikams ir nevaikams.
Bilietai: 8.20 - 9 Eur.
www.bilietai.lt


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

„TAI – MES“
Skirtingos kartos – muzika viena!
Atlikėjai:
Aidas Giniotis,
Saulius Bareikis,
Ignas Giniotis,
Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka ir dukromis.
Jaunosios kartos aktorių grupė „Pliumbum“: Aistė Šeštokaitė, Božena Aleksandrovič,
Urtė Smulskytė, Matas Pranckevičius, Džiugas Širvys.
Programoje: maestro Vytauto Kernagio ir autorinės aktorių bardų dainos.
Bilietai: 9.10 - 20 Eur.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

VMN Baltoji salė, 20 val.

BARDAZMUS
Tarptautinių kūrybinių dirbtuvių baigiamasis renginys.
Įėjimas laisvas.


XVII tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-aš“

Vilniaus mokytojų namai, 12-15 val.

BARDAZMUS
Tarptautinės kūrybinės dirbtuvės.
Atlikimo meno ir interpretacijos kūrybinės dirbtuvės su ANNIKA FEHLING (SE).
Dalyvauja konkurso metu atrinkti dalyviai.


Spalio 2019

Teatralizuotas koncertas vaikams „PASAKIŠKA MUZIKA“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 12 val.

Atlikėjai:
Vilniaus miesto savivaldybės ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS.
Aktorė AISTĖ LASYTĖ.
Programoje: muzikaliai iliustruoti pasakų personažai, jų nuotaikos.
Bilietai: 9-21 Eur.
www.bilietai.lt


Projektas „Miestas už mano lango. Domiuosi, kuriu, keičiu“

Šimulionio g. (netoli 5 namo, šalia tako į Žvėryną), 11 val.

Edukacinės ekskursijos miestiečiams
Ekskursija „Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio takais Karoliniškėse“.
Vilniaus miesto savivaldybės aplinkosauginio švietimo projekto „Miestas už mano lango: domiuosi, kuriu, keičiu“ dalis.


Spalio 2019

Etikos ir kultūros mokykloje

215 auditorija, 18 val.

Paskaita „Infekcijų daug, o liga viena. Įgimtas imunodeficitas“,
lektorius Aleksandras Žarskus.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

MĖNESIENOS DRAMA ORKESTRUI

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
LIZZIE BALL (smuikas, Didžioji Britanija(,
VILNIAUS MIESTO ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“.
Bilietai: 2.80-19 Eur.
www.bilietai.lt


Vakaras iš ciklo „Pasidainavimai su Veronika“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Dalyvauja Kauno rajono Neveronių kultūros centro folkloro ansamblis „Viešia“, vadovė Jolanta Balnytė. Vakarą veda Veronika Povilionienė.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Lentvario dienos centre „Akimirka“, 15 val.

Dalyvauja vokalo pedagogė, solistė Aušra Liutkutė ir dienos centro moksleiviai.


DAINOTAS VARNAS | Naujo albumo pristatymas

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjas Diainotas Varnas.
Programoje naujojo albumo „Nakties spalvos“ pristatymas.
Bilietai: nuo 15 Eur.
www.tiketa.lt


Renginys „Su daina ir šypsena“

VMN Didžioji salė, 13 val.

Dalyvauja Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai ir kiti bendruomenės nariai.
Įėjimas laisvas.


Spalio 2019

„Felikso Bajoro dedikacijų vakaras“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
Simona Liamo (sopranas),
Choras „Aidija“,
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas.
Dirigentai:
Donatas Katkus, Romualdas Gražinis.
Programa:
„Ženklas“ sopranui ir styginių orkestrui (1996)
„Intermezzo“ (1966)
„Dedikacija J.J.“ (Juliui Juzeliūnui) Premjera
„Iš ten“ ( 2012–2014 m.) Premjera
„Po šituo stogu“ (mišriam chorui, mušamiesiems ir styginių orkestrui, pagal A. Baranausko eilės, 2005)
Bilietai: 9-21 Eur.
www.bilietai.lt


Tarptautinis teatro festivalis mažiesiems „Labas“

VMN Mažoji salė, 18 val.

Kūrybinė šokio ir judesio laboratorija profesionalams (aktoriams, vaidinantiems spektakliuose vaikams, mokytojams, pedagogams, studentams) judesio patirtis nebūtina.
Lektorius Alfredo Zinola (Italas choreografas, šokėjas, gyvenantis Vokietijoje. Kuria spektaklius vaikams ir kelia klausimą - kaip kitaip gali atrodyti spektakliai šiandienos vaikams).


Spalio 2019

Muzikos klube VIENIŠAS VILKAS atminimo vakaras „Vilkų vėlinės“

VMN Baltoji salė, 18 val.

Anapilin iškeliavusiems klubo nariams atminti...
Atlikėjai:
Šarūnas Mačiulis ir „Vilkai“,
„Dinozaurai“,
Lilijana Ablėnaitė,
Aleksandr Belkin,
Audrius Azguridis,
J.Fomičiov,
A.Kozlov,
A.Charin.
Įėjimas laisvas.


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Lentvario dienos centre „Akimirka“, 15 val.

Dalyvauja teatro pedagogė Žaneta Jablonskytė ir dienos centro moksleiviai.


GARBANOTAS aplanko KOTRYNĄ

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

Atlikėjai: grupė „Garbanotas“.
Programoje: jaukumu, lengvumu ir romantika alsuojančios dainos, pernai sugulusios į lietuvišką grupės albumą „Paskutinė saulė“. Bilietai: 14.00-20.00 Eur.
www.bilietai.lt


Spalio 2019

El Fuego - „Žodžiai gyvenimui“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.

Atlikėjai:
Paulius Bagdanavičius,
Rokas Spalinskas.
Svečiuose:
Jonas Sakalauskas (vokalas), Povilas Jaraminas (fortepijonas), Denis Murašov (kontrabosas).
Programoje: visų laikų populiariausi kūriniai, naujos, grupės narių autorinės dainos.
Bilietai: 13.20-21.20 Eur.
www.bilietai.lt


Spalio 2019

Etikos ir kultūros mokykloje

215 auditorija, 18 val.

Paskaita „Nematomas organas. (ne)Valgyk nuo žemės“,
lektorius Aleksandras Žarskus.
Įėjimas laisvas.


Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Lentvario dienos centre „Akimirka“, 15 val.

Dalyvauja etnomuzikologė Agota Zdanavičiūtė ir dienos centro moksleiviai.


Spalio 2019

Ieva NARKUTĖ | „Visos meilės taisyklės“

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
Ieva Narkutė (vokalas, klavišiniai),
Aurimas Driukas (gitara).
Programoje: autorinė programa „Visos meilės taisyklės“.
Bilietai: nuo 21 Eur.
www.tiketa.lt


Spalio 2019

Projektas „Keliaujanti kultūros vaistinė“

Lentvario dienos centre „Akimirka“, 15 val.

Dalyvauja:
etnomuzikologė Agota Zdanavičiūtė,
vokalo pedagogė, solistė Aušra Liutkutė
ir dienos centro moksleiviai.


Spalio 2019

„Puota ant raganų kalno“ su Liudu Mikalausku

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.

Atlikėjai:
Liudas Mikalauskas (bosas),
Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS,
meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS.
Programoje: Velniškai raganiškos arijos...
Bilietai: 13-23 Eur.
www.bilietai.lt



Visi spalio renginiai
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: